Patarimai, kurie padės laimėti pokerio turnyrą

0

Renkantis pokerio turnyrus, tikriausiai kiekvieno tikslas yra laimėti kaip įmanoma daugiau pinigų, todėl reikia žinoti tam tikrus dalykus, kaip tai padaryti. Kad būtų paprasčiau laimėti, reikia ne tik domėtis aktualia informaciją, kurią galite atrasti čia: pokerioforumas.lt, bet ir žinoti naudingus patarimus, kurie gali tai padėti padaryti. Todėl šiame straipsnyje surinkome pačius naudingiausius patarimus, kurie padės laimėti pokerio turnyrą.

Rizika

Bet koks pokerio žaidimas neapsieina be rizikos, todėl reikia nusiteikti, kad daugiau ar mažiau reikės rizikuoti, nes kitaip labai didelė tikimybė, kad pasitrauksite iš turnyro pačioje pradžioje ir taip nieko nelaimėsite, todėl bent minimalią riziką prisiimti reikės.

Stebėjimas

Nors šis žaidimas yra su kortomis ir tik jų dėka galima laimėti, tačiau vien tik į jas susikoncentruoti nereikia. Jeigu norite pasiekti pergalės beveik viso žaidimo metu turite stebėti savo priešininkus, nes jie gali išsiduoti, kad turi ne tokias geras kortas ir tada tai žinant jūs galite daryti didesnius statymus ir taip laimėti. Jeigu jų nestebėsite, tai gali būti viena iš pagrindinių klaidų, kodėl pralaimėjote.

Pirmieji žingsniai labai svarbūs

Kadangi pokerio turnyras susideda iš ne vieno žingsnio, todėl labai svarbu, pradėti jį sėkmingai. Labai dažnai naujokų daroma klaida, kad nuo pat pradžių jie nori laimėti kaip įmanoma daugiau žetonų, prisiima per didelę riziką ir taip visiškai iškrenta iš turnyro. Todėl nuo pat pradžių reikia kaip įmanoma labiau stengtis išlikti žaidime, neprisiimti per daug rizikos ir tiesiog stebėti, kaip kitų žaidėjų neapgalvoti ėjimai veda juos link pralaimėjimo.

Didelis žetonų kiekis

Jei jau atsitiko taip, kad įpusėjus žaidimą pas jus atsirado gana didelis žetonų kiekis, su juo reikia elgtis atsakingai ir geriausia neblefuoti, nes tada susidaro gana didelė tikimybė juos visus pralošti. Nes tie žaidėjai, kurie turi jų nedidelius kiekius rizikuoja ir eina all-in, nes taip yra didžiausia tikimybė laimėti ir tai yra vienas iš geriausių variantų gauti kaip įmanoma didesnį žetonų kiekį ir papulti į tolimesnį turnyro etapą.

Burbulas

Tai viena iš tų žaidimo stadijų, kuri yra reikšmingiausia, nes po jos dažniausiai jeigu liekate žaidime, galite pradėti galvoti apie laimėjimą. Tad šioje stadijoje reikia žaisti itin atsakingai. Jeigu jūsų rankose yra pakankamai didelis žetonų kiekis tada nereikėtų jų per daug taupyti, nes reikia permušti statymus, kad silpnesni žaidėjai negalėtų per daug statyti ir taip būtų galima juos lengviau pašalinti iš žaidimo. O jeigu turite nedidelį žetonų kiekį, tada geriausias sprendimas žaisti all-in.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *