Vyriškos rankinės – nuo senovės iki šių laikų

0

Vyriškos rankinės buvo neatsiejama žmonijos civilizacijos raida, nes būtent jie mums leidžia lengvai transportuoti daiktus. Manoma, kad medžiotojai-rinkėjai galėjo naudoti primaišius iš gyvūnų odų ir augalų pluoštų, tačiau viduramžiais jie tapo kasdieniu priedu. Pats žodis kilęs maždaug 1200 m. e. m. e. m., norvegų kalba baggi, reiškiantis „pakuotė“ arba „ryšulėlis“. Senovėje diržinis maišelis buvo kasdieninis dienos krepšys. Iš pradžių vyrų, o vėliau ir moterų priimtas mažas odinis maišelis kabojo ant diržo ar juostos ties juosmeniu ir buvo naudojamas vertybėms laikyti. Tačiau kišenės atsiradimas viduramžių pabaigoje išstūmė kuklų diržinį maišelį iš mados.

Naujieji laikai, mums atnešė ne tik įvairiausius modelius, tačiau ir dizainerių kurtus vienetinius rankinukus, skirtus tiek vyrams tiek moterims nešioti. Šiuolaikinės tendencijos yra įvairios, nuo mažų rankinių iki didelių krepšių, nešiojamų ant juosmens ar per petį. Tačiau kas svarbiausia, renkantis šiuolaikišką rankinuką? Labai svarbu pasirinkti rankinės dydį, kad jis būtų atitinkantis jūsų asmeninius poreikius. Taip pat medžiaga iš kurios pagaminta rankinė. Pagal šiuolaikines tendencijas, vis dažniau žmonės renkasi odinis gaminius. Oda grįžta kaip populiarus aksesuaras, tad ir odiniai rankinukai labai išpopuliarėjo. Žinoma, oda visada buvo kokybiškiausia medžiaga, dėl to jūsų gaminys išliks ilgaamžiškesnis. Taip pat labai svarbu, kad jūsų rankinė būtų praktiška. Tai viena iš tendencijų į kurias yra labai atsižvelgiama, nes praktiška reiškia ir patogu, o mes visi norime jaustis patogiai.

Vyriškų rankinių tendencijos taip pat pasižymėjo įmantriomis spalvomis. Galima sakyti, juoda spalva tampa atgyvenęs dalykas. Dabar vyrauja ryškesnių ar žemiškų spalvų tendencijos, kurios įneša daugiau nuostabos į mūsų kasdieninius gyvenimus. Daugiausiai vyrauja žemiškos spalvos, tokios kaip ruda, smėlinė, geltona, pilka. Taip pat, prie tendencijų, galime prispirti ir masyvius užtrauktukus. Dabar labai išpopuliarėjo didesni užtrauktukai, jie tapo kaip puošmena prie rankinės, kadangi masyvesnis daiktas visada prikausto dėmesį. Kaip pastebėsite, anksčiau rankinės buvo gaminamos su daug skyrelių viduję, dabar seka tokios tendencijos, kad būtų vienas pagrindinis skyrius ir keli maži skyreliai, vienas tarkim telefono laikymui, kitas skirtas smulkiems daiktams, kad nepamesti bendroje erdvėje tarp didelių daiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *