Šiltlysvės kiekviename kieme

0

Labai didelis privalumas yra turėti nuosavą kiemą, kurį galima susikurti taip, kaip tik norite. Nors daugelis ir mėgsta susikurti poilsio erdves, tačiau dažnas pagalvoja ir apie tam tikrą nedidelį daržą ir panašiai. Tačiau jeigu kiemas yra itin mažas, todėl visą erdvę reikia pakankamai gerai suplanuoti, kad būtų galima patogiai viską išdėstyti, bet kad ir kartu kiemas atrodytų tvarkingai. Todėl viena iš pakankamai patogių išeičių yra šiltlysvės, nes palyginti yra nedidelės, tačiau jose gali augti pačios įvairiausios daržovės, vaisiai ir netgi gėlės.

Gali būti įvairaus dydžio

Tiems, kam pasisekė ir prie namo gali turėti nuosavos žemės, tai joje gali įsirenginėti tokias erdves, kokias tik nori. Daugelis mėgsta įsikurti poilsio erdvę, tačiau dažnas taip pat nespjauna ir į nedidelį daržą, kuriame gali užsiauginti savų daržovių ir kitų gėrybių. O kad derlius būtų dar geresnis ir visa priežiūra kur kas paprastesnė, tokiame žemės lopinėlyje rekomenduojame turėti šiltlysvę. O tam, kad ji būtų pastatyta tikrai nereikia didelio ploto, tad tame pačiame kieme galėsite įsikurti ir kitas norimas erdves. Kadangi šiltlysvės gali būti skirtingo dydžio, tad jas nesunkiai galėsite pritaikyti savo paskirtame žemės plote.

Paprastas sumontavimas

Dar vienas labai didelis privalumas yra tas, kad šiltlysvės yra pakankamai lengvai sumontuojamos ir tai praktiškai gali padaryti kiekvienas. Aišku, dar labai svarbu pabrėžti ir tai, kad lengvesnis montavimas bus tokių, kurios bus kokybiškesnės, nes pačios detalės bus geresnės, tad jas jungti bus kur kas patogiau ir lengviau. O ir pačiu rezultatu galėsite džiaugtis kur kas ilgiau, negu pasirinkę ne tokį kokybišką variantą, nes tikėtina, kad jis laikys tik vieną sezoną, o kitą sezoną jį reikės remontuoti arba išvis keisti, kad vėl galėtumėte auginti savo mėgstamus augalus.

Auginkite tai, ką norite

Daugeliui nuosavas kiemas asocijuojasi su nedideliu daržu, kuriame galima auginti pačias įvairiausias daržoves. Tačiau verta pripažinti, kad tikrai ne visos gali augti atviroje erdvėje, o jeigu ir auga, tai derlius nėra toks didelis, kokio norėtųsi. Kadangi šiltnamiai bet kokioje erdvėje užima pakankamai daug vietos, tad išeitis yra tokia, kad pasirinkti šiltlysvę, nes ten gali augti tokie pat augalai kaip ir šiltnamyje. O jeigu ji užima mažiau vietos, tad daugeliui toks sprendimas yra kur kas patogesnis ir priimtinesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *