Pagal ką rinktis elektrinį paspirtuką?

0

Elektriniai paspirtukai puikiai tinka keliaujant į miestą į darbą, mokyklą, namus ir įvairias kitas užduotis. Elektriniai paspirtukai leidžia mėgautis judėjimu mieste, išvengiant tvankių kamščių ir perpildyto viešojo transporto. Tuo pačiu tokia kelionė leis įkvėpti gryno oro, praeinant per žaliąsias parkų zonas.

Prieš perkant elektrinį paspirtuką internetinėje parduotuvėje, svarbu nustatykite konkretaus modelio ypatybes ir atkreipti į jas dėmesį:

  • Galia yra parametras, nusakantis atstumą, kurį elektrinis paspirtukas sugeba įveikti, kai įkraunama baterija – 100%. Priklausomai nuo modelio, atstumas vienu akumuliatoriaus įkrovimu gali siekti 8-90 kilometrų. Nebrangūs elektriniai paspirtukai gali pasiekti judėjimą per 30-40 km, vaikiški modeliai – nuo 15 iki 20 km, o brangūs elektriniai paspirtukai – nuo 70 iki 90 km.
  • Pakilimo kampas yra svarbus parametras, rodantis elektrinio paspirtuko gebėjimą susidoroti su įvairiais pakilimais ir nusileidimais. Pakilimo kampas yra 7-350 laipsnių.
  • Klirensas (klirensas) – parametras, nusakantis atstumą nuo žemiausio denio taško iki žemės. Kuo didesnis prošvaisos parametras, tuo optimalesnis yra visureigis, užtikrinantis visišką važiavimo komfortą nelygiais keliais.
  • Akumuliatoriaus įkrovimo laikas gali būti nuo 2 valandų iki 10 valandų. Tik vaikiški elektriniai paspirtukai gali turėti trumpiausią įkrovimo laiką.

Prieš renkantis elektrinį paspirtuką sau ar dovanoti artimiesiems, draugams, svarbu numatyti galimus sunkumus, susijusius su judėjimo komfortu ir valdymu. Elektrinis transportas turi atitikti keliamus reikalavimus ir tikti naudotojui pagal ūgį, kojų dydį ir svorio kategoriją. Todėl prieš perkant svarbu pasiaiškinti platformos plotį, kuris numato neslidų paviršių, taip pat praktišką vairo reguliavimą iki maksimalaus aukščio.

Kitas svarbus kriterijus renkantis elektrinį paspirtuką yra amžius. Vaikiškus paspirtukų modelius leidžiama naudoti vaikams nuo 7-8 metų, griežtai prižiūrint tėvams.

Naudojimo sritis ir rato skersmuo

Elektriniai paspirtukai daugiausia perkami vienam tikslui – judėti mieste, aplenkiant kamščius. Kaip minėta aukščiau, labai svarbus paspirtuko kriterijus yra atstumas nuo denio iki žemės, taip pat galimas pakabos buvimas. Kai kurie elektriniai paspirtukai gali būti idealūs tik lygiam keliui, o kiti idealiai tinka važiuoti bekelėje. Svarbu atsižvelgti į tokį kriterijų kaip elektrinio transporto ratų skersmuo: 7 coliai leis važiuoti lygiu keliu, 7-9 coliai gana nelygiais keliais, o nuo 10 colių puikiai judėsite bekele.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *