Laidojimo paslaugos Vilniuje: kaip surinkti reikiamą sumą?

0

Mes nežinome, kada teks atsisveikinti su mylimu žmogumi. Deja, bet netekus artimo žmogaus, ne tik tenka susidurti su dideliu sielvartu, bet ir sukti galvą, iš kur gauti pinigų laidotuvėms. Nedidelė dalis žmonių taupo laidotuvėms dar būdami gyvi, kiti apie tai negalvoja ir šią naštą užkrauna artimiesiems ant pečių. Ką daryti, kai mylimas žmogus išeina pačiu netinkamiausiu laiku, kai finansinė situacija labai nepalanki? Visų pirma, žinokite, kad visada galite prašyti artimųjų pagalbos. Neretai artimieji patys siūlo savo pagalbą, tačiau kai kuriais atvejais reikia jų pasiteirauti, ar gali padėti. Artimieji gali ne tik padėti finansiškai, bet ir atlikti tam tikrus darbus, jog jums būtų lengviau organizuoti laidotuves. Šarvojimo salė Vilniuje ir kiti dalykai kainuoja nemažai, todėl būkite tikri, jog pasiteiravo visų artimųjų finansinės paramos.

Paskolos, kreditai – išeitis?

Laidojimo paslaugos Vilniuje kainuoja nemažai, kaip ir kituose miestuose. Galima teigti, jog laidojimo paslaugos apskritai nėra labai pigios, ypač, kai jų prireikia staiga ir nėra sutaupyti reikiama suma. Visgi, ar paskolos ir kreditai gali būti išeitis? Tikrai ne. Šis pasirinkimas yra tinkamas tik kraštutiniu atveju, kai artimieji negali paskolinti pinigų. Nepamirškite, jog skolas reikia grąžinti, tad jei nenorite susidurti su nemalonumais ateityje, verčiau ieškokite artimųjų, kurie gali padėti, o ne skolinkitės iš greitųjų kreditų.

Ar įmanoma sutaupyti organizuojant laidotuves?

Kaip sutaupyti organizuojant laidotuves, jog reikėtų mokėti mažesnę sumą? Kai nėra pinigų laidotuvėms, dažnai žmonės bando taupyti, kaip tą padaryti? Vienas iš būdų – dalį darbų perleisti sau ar pažįstamiems. Pavyzdžiui, nebūtina samdyti giedotojus, jei turite pažįstamų, turinčių gražų balsą. Nepamirškite, kad kai kuriais atvejais galima sutaupyti ir apmokestinant tam tikrus dalykus. Pavyzdžiui, po laidotuvių įprasta eiti pietauti. Galite paprašyti, jog kiekvienas susimokėtų už save, tokiu būdu sutaupysite didelę sumą. Paprašykite, jog padėtų artimieji atlikti tam tikrus darbus, tokiu atveju nereikės mokėti pinigų už dalį paslaugų ir sutaupysite pinigus organizuodami laidotuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *