Kokį šampūną išrinkti šuniui?

0

Augintinio švara yra labai svarbi ne tik pačio augintinio sveikatai, bet ir jūsų namų švarai. Visgi išrinkti tinkamą šampūną šuniui yra kur kas sudėtingiau, nei daugelis mano. Na, o netinkamai išrinkus, gali augintiniui tekti ne tik susidurti su odos problemomis, bet ir sugadinti jo kailiuką. Tad šampūnai šunims turi būti parenkami labai atidžiai. Štai pagrindiniai kriterijai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Šuns amžius

Šuns amžius turi nemažai įtakos tam, kokį šampūną išrinksite. Jei šuo yra dar mažas, tuomet būtinai turite rinktis šampūną, kuris tinka jauniems šuniukams. Jauno amžiaus šuniukai turi labai jautrią odą, todėl įprastas šampūnas jiems gali netikti.

Plauko ilgis ir struktūra

Šuns plauko ilgis ir struktūra taip pat turi įtakos šampūno pasirinkimui. Jei plaukas ilgas ir veliasi, natūralu, jog tinkamas pasirinkimas bus šampūnai šunims, kurie turi ilgą plauką. Taip pat atsižvelkite į plauko struktūrą.

Plauko spalva

Baltiems šuniukams rekomenduojama rinkti šampūną, kuris jų kailį padarys dar baltesniu. Tokius šampūnus rasite bet kurioje augintinių priežiūros parduotuvėje.

Šuns poreikiai

Atkreipkite dėmesį į tai, ko reikia šuniui. Pasidomėkite skirtingų gaminių sudėtimi ir atraskite gaminį, kuris išspręs augintinio kailio problemas.

Odos problemos

Atsižvelkite ir į augintinio odos bei kalio poreikius. Kai kurie šeimininkai nestebi, kaip atrodo augintinių oda, todėl vėliau tenka susidurti su daug nemalonumų. Atkreipkite dėmesį į tai, ar ant odos linkę veisti parazitai, taip pat pažiūrėkite, ar nėra alergijos požymių. Svarbu, jog gražus būtų ne tik kailis, bet ir oda.

Ar saugu gyvūnų prekes pirkti internetu?

Augintinių savininkai vis dažniau prekes perka ne fizinėse, o internetinėse gyvūnų parduotuvėse. Kodėl? Daugelis teigia, jog tai ne tik patogiau, bet ir padeda sutaupyti, nes gyvūnų prekės internete pigesnės. Visgi, ar tai saugu? Jei pirksite iš Lietuvos pardavėjų, tuomet tikrai taip. Visgi pirkti iš užsienio šampūną gali būti rizikinga, kadangi kyla klausimas ne tik dėl siuntimo išlaidų, bet ir gaminio originalumo ir kokybės. Rinkite augintiniui tik tai, kas saugiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *