Į ką atkreipti dėmesį perkant sekso žaislus?

0

Rinkdamiesi sekso prekes internetinėje parduotuvėje, jūs galite pamatyti platų vibratorių, dildo, penio žiedų ir kitų produktų pasirinkimą. Kuomet matomas toks platus prekių pasirinkimas, gali būti sunku išsirinkti norimą sekso prekę, ypač jeigu nesate pirkę jokios erotinės prekės ankščiau.

Kur pirkti sekso prekes?

Nėra ko jaudintis, jeigu esate naujokas. Šiek tiek gali užtrukti, kol atrasite sau tinkamą žaislą. Tačiau visuomet rekomenduojama pirmuosius žaislus pirkti iš internetinės parduotuvės, nes matysite visą informaciją apie prekę ir atsiliepimus.

Kita vertus, internete pagal pasirinktą prekę, galima labai lengvai atrasti kitų portalų atsiliepimus ir apžvalgas. Visą informaciją galite atrasti pasinaudoję ,,Google” paieška.

Jokiais būdais nerekomenduojame pirkti sekso žaislų ir užsienietiškų portalų, kurie negali užtikrinti, kad produktas yra su sertifikatu ir yra tinkamas naudojimui, kadangi sekso žaislai yra naudojami prie lytinių organų.

Į ką reikia atsižvelgti perkant sekso žaislą?

Pirmiausia pagalvokite apie savo biudžetą, kurį norite išleisti pirmiems savo žaislams. Nesistenkite išleisti didelių sumų, kadangi galite įsigyti pigias prekes su aukšta kokybe. Dabar galite rasti puikių vibratorių už žemiau nei 50 eurų.

Nepamirškite atsižvelgti į gaminio medžiagas. Vibratoriai turėtų būti pagaminti iš medicininio silikono arba ABS plastiko, tad naudojimas bus paprastas. Kai kurie žaislai taip pat gali būti pagaminti iš mūsų paminėtų medžiagų arba stiklo, nerūdijančio plieno.

Kuomet išsirenkate žaislą, atkreipkite dėmesį ar jo priežiūra yra sunki. Tarkime silikoniniams žaislams turėtumėte naudoti vandens pagrindo lubrikantus.

Visuomet paklauskite savęs kelių klausimų:

  • Ar perkamas sekso žaislas bus naudojamas vienam ar su partneriu? Kai kurie žaislai yra sukurti būtent poroms.
  • Ar ketinate jį naudoti vonioje arba duše? Jeigu taip, tuomet rinkitės tik atsparius vandeniui.
  • Ar keliausite su savo žaislu?
  • Ar norite, kad žaislas būtų kraunamas su USB ar keičiamomis baterijomis? Visuomet rekomenduojama rinktis tuos, kurie turi USB pakrovimo funkciją.

Pagalvokite, kokių pojūčių norite iš savo žaislo. Galbūt norite klitoriaus stimuliacijos? Tuomet jums gali tikti maži vibratoriai.  O galbūt visiškai nenorite jokios vibracijos? Tuomet galite rinktis analinius karoliukus arba dildo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *