Butai Vilniuje: pirkti naują ar senos statybos

0

Butai Vilniuje yra puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie nori gyventi Vilniaus mieste, bet ir norintiems investuoti. Tačiau, ką pasirinkti: naują ar senos statybos butą? Pateikiame priežastis, kodėl naujos statybos butas yra geresnis pasirinkimas.

Galima įrengti pagal savo pageidavimus

Pirkti butą su daliniu įrengimu visada naudinga, kadangi butą galima įrengti pagal savo pageidavimus bei poreikius. Neretai žmonės, kurie perka senos statybos butą, turi mokėti pinigus už buto įsigijimą su jau atliktu remontu, kurį vėliau turi perdaryti, nes jis neatitinka jo pageidavimų. Tad pirkti naujos statybos name esantį butą kur kas naudingiau, nei dažniausiai jis būna arba visiškai neįrengtas, arba su daline apdaila.

Nereikia mokėti už nereikalingus baldus

Kita priežastis, kodėl verta rinktis naujos statybos name esantį butą, tai baldai, už kuriuos taip pat turite sumokėti pirkdami butą. Ne paslaptis, jog žmonės, atsikraustę į butą, dažniausiai nori išmesti senus baldus ir juos pakeisti naujais. Na, o senų baldų kaina dažnai yra įskaičiuota į kainą, tad gaunasi, jog mokėti tenka dvigubai/

Nereikia jaudintis dėl kaimynų

Senos statybos butai Vilniuje neretai ne tik prastesnės kokybės, bet ir kaimynai ne visada patys draugiškiausi. Naujai įrengtuose butuose dažniausiai sutinkami jauni, motyvuoti žmonės, tuo tarpu senuose butuose neretai galima sutikti pagyvenusius žmones, kurie į bet kokį triukšmą reaguos su pykčiu.

Galima pamiršti senus vamzdžius ir kitas problemas

Nauji butai Vilniuje yra kur kas geresnės kokybės. Jie ne tik naujai įrengti, bet ir kokybiškai, tad galima pamiršti bet kokias problemas, su kuriomis reikėtų susidurti senuose butuose. Tad tie, kurie nenori mokėti už bet kokius santechnikos remonto darbus, turėtų rinktis naujus butus.

Naujesni butai kur kas ekonomiškesni

Seni butai dažnai net nesiekia A klasės, na, o kaina labai panaši į butų, kurie siekia A++ klasę. Deja, bet kuo žemesnė klasė, tuo brangiau reikia mokėti už komunalinius mokesčius. Kaip to išvengti? Rinktis naują butą, kuris bus kur kas ekonomiškesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *