5 patarimai, kurie padės suburti kolegas į komandą

0

Tikrai nėra paprasta suburti visus komandos narius vieningai siekti tokio paties tikslo. Ypač, kai tas tikslas dažniausiai yra susijęs su verslo, konkrečios įmones sėkme, o ne darbuotojo galimybe pasiekti daugiau. Tačiau tikrai įmanoma. Tik reikia dėti tam nemažai pastangų.

Nors dažniausiai minima atrakcionų nuoma renginiams ir kitos team building veiklos, tačiau yra ir daugiau metodų, kurie gali padėti darbo vietoje sukurti kur kas malonesnę atmosferą. Juos ir bandysime aptarti.

1.Atrakcionai.

Jeigu norite, kad visi komandos nariai smagiai praleistų laiką – tokiu atveju siūlome suteikti jiems galimybę daugiau pajudėti komandos formavimo metu. Tokiu atveju puikiai pasiteisina atrakcionai, kurie leidžia ne tik smagiai leisti laiką, tačiau ir geriau pažinti kitus komandos narius. O tai yra labai svarbu.

2. Loginiai/intelektualiniai žaidimai.

Jeigu aktyvūs žaidimai Jūsų komandai neatrodo labiausiai tinkami – tokiu atveju siūlome kreiptis į įmonę, kuri loginių ir tuo pačiu intelektinių žaidimų pagalba bando burti komandas. Tai yra puiki galimybė ne tik tapti komandos nariu, integruotis, tačiau ir labai smagiai praleisti laiką.

3. Team building žaidimai.

Yra speciali metodika, kuri padeda suburti žmones į vieningą komandą. Tam dažniausiai yra naudojami team building žaidimai, kuriuos geriausiai išmano ir pravesti gali savo sferos profesionalas.

4. Suteikite galimybę būti savimi.

Svarbu, kad kiekvienas komandos narys galėtų būti savimi. Jeigu ir Jums atrodo, kad geriausiai į komandą integruojasi tie, kurie yra bendraujantys ir aktyvūs, reikia nepamiršti kad tie, kurie intravertiškesni – taip pat yra puikūs žmonės ir gali būti komandos nariais.

5. Kiekvienas komandos narys yra svarbus.

Galiausiai, kiekvienas komandos narys yra svarbus, tad reikia jam tai kuo dažniau parodyti.

Jeigu nežinote, kur geriausia yra kreiptis, kai jus domina tokio tipo paslauga, tuomet siūlome tartis su tais, kurie šiuo metu įvardijami kaip patys geriausi. Tai gali būti Komandiniaizaidimai.lt specialistai. Pasiūla plati, poreikiai – patenkinami, o galimybės – plačios. Svarbiausia yra vadovo noras padėti komandai pasiekti daugiau. Tuomet viskas yra įmanoma.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *